Duża przerwa w emisji "Kaczych Opowieści"

Jeżeli liczyliście, że po 9 wyemitowanych w maju odcinkach Kaczych Opowieści Disney ruszy z kopyta z emisją serialu, to niestety mamy dla was niezbyt wesołą informację. Na amerykańskim Disney Channel jest emitowany filmik zawierający sceny ze zbliżających epizodów, w którym pojawia się informacja, że kolejne odcinki serialu pojawią się dopiero we wrześniu.
Tak prezentuje się wspomniana krótka, 30-sekundowa reklama:
Przerwa w emisji będzie jednakże szansą by lokalne Disneye nadrobiły wyemitowane ostatnio odcinki. W Polsce w czerwcu pojawi się 5 nowych odcinków produkcji o Sknerusie i reszcie Kaczej Rodziny.. Istnieją spore szanse, że kolejne epizody będą miały swoją premierę latem.
Tak duża przerwa może wskazywać, że finał 2. sezonu Kaczych Opowieści będzie miał premierę dopiero w październiku, jeżeli nie później, co prawdopodobnie spowoduje, że 3. sezon serial trafi na ekrany w przyszłym roku. Na razie jednak Disney nie wydał żadnego komunikatu w tej sprawie. W kolejnych tygodniach i miesiącach będziemy pilnie obserwować rozwijającą się sytuację.

Komentarze

  1. 0:05 hulk 0:06 złotka i dziobs u kwika (i maleńki dziobs, co oni mają z tymi siostrzeńćami [nie hyzio dyzio i zyzio tylko syn siostry]?) 0:12 wózek z land beneath the ground 0:19 jednorożec z drugi skarbiec sknerusa mckwacza 0:21 wtf? i jeszcze ma kokarkdę na cylindrze 0:24 xd 0:27 to ten co z tasią szukał delli czy jeszcze kolejna postać?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela