Kacze Opowieści "Treasure of the Found Lamp!" - dziś premiera

Zaczynamy maraton z Kaczymi Opowieściami! Od dziś do 17 maja praktycznie codziennie w USA będą emitowane nowe odcinki serialu. 
Na start, dziś o 21:00 (polskiego czasu), na Disney Channel pojawi się epizod pt. Treasure of the Found Lamp! (Poszukiwacze znalezionej lampy!). Będzie to ósmy wyemitowany odcinek drugiego sezonu, a dziewiąty zgodnie z kolejnością produkcji.
Jak można wywnioskować z tytułu odcinka, będzie on nawiązywał do filmu Kacze Opowieści. Poszukiwacze zaginionej lampy, i tak samo jak w nim, ważną rolę będzie odgrywał Dijon, który w ten sposób zadebiutuje w serialu. Powrócą także Mamuśka Be, Selene i Goguś Kwabotyn.
Disney udostępnił parę dni temu fragment epizodu:
Więcej o wszystkich zaplanowanych na maj odcinkach dowiecie się z osobnego newsa. Łącznie ma zostać wyemitowanych 8 nowych opowieści o kaczej rodzinie. Natomiast nowe odcinki w polskiej wersji językowej będą emitowane od 3 czerwca.
To nie koniec interesujących wydarzeń - już jutro widzów czeka debiut Kwakerfellera. Słynny przeciwnik Sknerusa po prawie 60 lat od pierwszego występu w komiksie pojawi się w The Outlaw Scrooge McDuck!.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela