Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 5 - przykładowe strony

W maju jedynym komiksem Disneya, który pojawi się nakładem komiksowego działu Egmontu będą piąty tom nowej edycji Czarodziejek W.I.T.C.H. Zaplanowane na 18 maja wydanie ciut chudsze, ale otwierające nowy rozdział przygód magicznych dziewczyn. Dzięki uprzejmości wydawnictwa już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z publikacji, a komiks możecie zamówić m.in.na Egmont.pl

W tomie pojawi się pięć kolejnych komiksów o W.I.T.C.H., które oryginalnie pojawiły się w numerach 53-62 magazynu wydanych w Polsce pomiędzy marcem 2005 a sierpniem 2005 i otwierają one trzeci cykl serii, Królestwo Arkhanta. W środku pojawią się kolejno Rezygnacja, Tak dalekie, tak bliskie, Mniejsze zło, Wietrzna droga i Głos milczenia, a także ciekawostki z życia redakcji włoskiego magazynu. Choć wydanie będzie liczyło 324 strony, ale jego cena wyniesie 99,99 zł. 

Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii, oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in.  Francesco Artibani, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto. Dwa kolejne wydania zbiorcze serii mają się pojawić w sierpniu i listopadzie.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Special 2023-01 "Młody Kaczor Donald: Kroniki młodego Donalda" - zapowiedź nowej serii!

Gigant Poleca Extra 2023-06 "Disney 100" - dziś premiera rocznicowego tomu

Gigant Poleca Extra 2023-07 "Halloween" - zapowiedź - Casty, Nucci, Cavenago i De Felici