Komiksowa Warszawa (Targi Książki w Warszawie) już w przyszły weekend!

Już w przyszły weekend, od 26 do 29 maja, na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki, a także w samym Pałacu, odbędą się Targi Książki w Warszawie, a w ramach nich Komiksowa Warszawa. Jedno z największych wydarzeń księgarsko-komiksowych w Polsce, podczas którego także będziecie mogli spotkać redakcję Kaczej Agencji Informacyjnej, w sobotę pomiędzy 11 a 17.

Tegoroczne targi zapowiadają się bardzo ciekawie, ponieważ nie zabraknie ciekawych spotkań i interesujących gości. Cały program jest dostępny tutaj. Najciekawszym gościem jest prawdopodobnie Malin Falch, autorka wielokrotnie polecanej na blogu serii Światła Północy. Artystka spotka się z czytelnikami trzykrotnie: w piątek o godzinie 11:00 oraz w sobotę o godzinie 10:30 i o godzinie 15:00. Natomiast w piątek o godzinie 13:00 i w sobotę o godzinie 12:00 będzie można zdobyć autografy.

Nie zabraknie też spotkania z wydawnictwem Egmont, czyli rozmowy z Tomaszem Kołodziejczakiem o planach na najbliższe miesiące. Te spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 18:00. Natomiast w sobotę o godzinie 10:00 rozpocznie się spotkanie z kontynuatorami serii Kajko i Kokosz - Sławomirem Kiełbusem, Maciejem Kurem i Piotrem Bednarczykiem. O tej samej godzinie, ale w niedzielę odbędzie się spotkanie z Bereniką Kołomycką, autorką serii Malutki Lisek i Wielki Dzik, równo pół godziny pojawią się Magdalena „Meago” Kania i Maciej Kur, twórcy serii Emilka Sza, a o godzinie 11:00 odbędzie się spotkanie związane z Złotą kolekcją Kajka i Kokosza. Magdalenę „Meago” Kanię i Macieja Kura będzie można też spotkać w niedzielę o godzinie 13:00.

Wszystkie informacje i aktualizacje znajdziecie na stronie wydarzenia.

Źródło ilustracji: materiały prasowe

Komentarze

  1. Jakieś szanse na nowe kaczo/mysie zapowiedzi od Pana Kołodziejczaka?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka