Disney+ wystartuje w Polsce 14 czerwca!

14 czerwca 2022 roku - tego dnia w końcu wystartuje w Polsce Disney+. Cena subskrypcji w Polsce wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku zakupu rocznego pakietu.W ofercie platformy znajdzie się wiele filmów i seriali, nie tylko stworzonych przez Disneya, ale też produkcje Marvela, National Geographic, 20th Century, FX czy Searchlight.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, jakie tytuły pojawią się na start na platformie, ale na pewno nie zabraknie też tytułów z kaczkami i myszami. O czym pisaliśmy wielokrotnie na blogu, część pozycji już teraz posiada na Disney+ polskie tłumaczenie, a wśród nich są m.in. Kacze opowieści (stare i nowe), Agent Kuper (z nigdy nieemitowanym dubbingiem), Saludos Amigos (nowy dubbing), Goofy i inni, a także całkowicie nowe produkcje stworzone wprost na Disney+ jak Cudowny świat Myszki Miki. Wszystkie najnowsze informacje odnośnie Disney+ znajdziecie w grupie Disney Plus Polska i na dsny.pl.

Źródło ilustracji: materiały własne

Komentarze

  1. Wreszcie wiadomo kiedy to będzie, pamiętam jak w 2020 jakoś w październiku kolega mi powiedział, że Disney+ wystartuje w listopadzie, a potem to przekładano i przekładano. Już myślałem, że nie dożyje ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)