"Agenci i detektywi III" jeszcze w marcu!

Nie w kwietniu, ale już 31 marca do sprzedaży trafi pierwszy tegoroczny Gigant Poleca Extra - Agenci i detektywi III: Nie czas uciekać. Wydawnictwo Egmont potwierdziło, że tom zawierający ponad 300 stron kaczych i mysich komiksów o tematyce detektywistycznej pojawi się ciut wcześniej niż pierwotnie planowano. Od dziś wydanie jest także dostępne w przedsprzedaży na Egmont.pl w rewelacyjnej cenie 13,99 zł.

Oznacza to, że już za 2 tygodnie do sprzedaży trafi jeden z prawdopodobnie najciekawszych Gigantów wydanych w ostatnich dekadach, zawierający m.in. dwie długie historie, które spotkały się z niezwykle ciepłym przyjęciem wśród czytelników z Europy Zachodniej. Mowa o komiksie Ziche o Czarnym Piotrusie, który został wrobiony w cyberkradzież, a także klasycznej już historii Mezzavilli i Cavazzano, w którym Miki rozwiązuje zagadkę tajemniczych telefonów.  Więcej informacji o zawartości znajdziecie w osobnym tekście

W tym roku Egmont planuje wydać aż 6 specjalnych Gigantów, co w połączeniu z 8 tomami głównej serii, 2 Mamutami i 2 MegaGiga da łącznie 18 wydań.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska.

Komentarze

  1. wydaje mi się czy miki max został finalnie ubity? nie widzę nigdzie na necie żadnych informacji o numerze 1/2022

    OdpowiedzUsuń
  2. Może i lepiej, niech lepiej reaktywują KD! Ja zaczelem kupować

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeszcze drugiego tomu nie przeczytałem, a tu już trzeci puka do okienka.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!