Klasyczne baśnie Disneya 4 "Mulan" - dziś premiera

Pierwszym komiksem Disneya wydanym przez Klub Świata Komiksu, komiksowy imprint wydawnictwa Egmont, jest Mulan, czyli 4. tom serii Klasyczne baśnie Disneya przedstawiającej komiksowe adaptacje filmów Disneya. 

Tym razem czytelnicy mogą poznać komiksową wersję animacji Walt Disney Animation Studios z 1998 roku, która doczekała się także ostatnio wersji live-action. Adaptacja została stworzona w tym samym roku co film, a stworzyli ją Foster, Ehrbar i Cortes. Komiks wcześniej został wydany jako dodatek do Kaczora Donalda i w serii Disney Komiks, ale tym raczej został wydany w odświeżonej formie, podobnie jak inne komiksy z serii.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych tomów, tom liczy 64 strony, wydany jest w formacie B5, a cena okładkowa wynosi 24,99 zł. Na kacze komiksy od komiksowego oddziału wydawnictwa Egmont poczekamy do lutego, kiedy pojawi się pierwszy w tym roku tom kolekcji Barksa. 

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Te komiksy są bardzo fajnie zrealizowane, polecam. Świetna jakość, dobry papier, niska cena. Kolejny tom będzie o Aladynie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela