Gigant Poleca 235 "Co kryje skarbiec?" - okładka

Egmont na stronie prenumeraty udostępnił okładkę drugiego tegorocznego Giganta Poleca. 235. tom serii trafi do sprzedaży już 11 marca i będzie nosił tytuł Co kryje skarbiec?. W środku znajdziecie kolejne ćwierć tysiąca stron komiksów Disneya, w tym na pewno jakieś historyjki poświęcone skarbcowi Sknerusa, który przewija się zarówno w tytule tomu jak i na jego okładce.

Niestety z powodu tego, że Egmont nie udostępnił więcej informacji, a wydanie będzie oparte na 556. Lustiges Taschenbuch, który w Niemczech pojawi się pod koniec lutego, na ten moment nie posiadamy dokładnych informacji odnośnie zawartości tomu. Ostatnio we Włoszech pojawiło się co najmniej parę ciekawych komiksów dotyczących skarbca Sknerusa i oby co najmniej jeden z nich pojawił się w tomie.

Jeżeli jesteście zaskoczeni, że drugi tegoroczny Gigant ukaże się już w połowie marca, to przypominamy, że w tym roku trafi aż 8 tomów serii, a kolejne 256-stronicowe wydania będą pojawiać się w sprzedaży co półtora miesiąca. Pierwszy tegoroczny tom pojawi się już w przyszłym tygodniu, natomiast na luty jest zaplanowana premiera kolejnego Giganta Mamuta. Natomiast na marzec jest planowana nie tylko premiera Giganta, ale też pierwszego tomu reedycji Czarodziejów i ich dziejów.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. Który skarbiec wolicie? Ten Rosy (szary) czy z komiksów włoskich (taki z okładki).
  Mnie od początku bardziej przypadł do gustu kolorowy skarbiec, w sumie nie wiem czemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolorowy, ale pewnie dlatego, że to on był na pierwszych komiksach, jakie czytałem.

   Usuń
 2. Nie można.juz zamówić od pierwszego numeru prenumeraty ???

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru