Pamiętniki Wisienki i Smerfy - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Podobnie jak zwykle - w październiku nowości komiksowe Egmontu zostały rozdzielone na dwie partie.  Pierwsza z nich trafiła do sprzedaży 13 października i większość tytułów z niej została zaprezentowana wcześniej. A w drugiej z 27 dnia miesiąca też nie zabraknie ciekawych tytułów, w tym nowego Asteriksa. Wszystkie komiksy są dostępne z rabatem 30% także na egmont.pl

To właśnie w środę premierę będzie miał piąty tom wielokrotnie chwalonej i nagrodzonej serii Pamiętniki Wisienki. Komiks Jorisa Chamblaina i Aurélie Neyret w ramach opowieści o nastoletniej dziewczynce łączy ze sobą komedię z dramatem, dodając do tego przygodowe i kryminalne wątki oraz nietypową formę łączącą komiks z pamiętnikiem. Od pierwszych śniegów do Perseidów to niby ostatni tom serii, ale fani nie powinni się martwić - to nie ostatnia wizyta w świecie Wisienki. Recenzja wcześniejszych albumów jest dostępna na blogu.

Przy okazji wracamy też do jednej nowości z 13 października, czyli całkiem nowej historii o niebieskich ludzikach. Smerfy i bociany to wydany zaledwie parę miesięcy temu najnowszy 38. tom serii. W nowej przygodzie stworzonej przez Alaina Josta, Thierriego Culliforda i Miguela Díaz Vizoso Smerfy udają się do czarodzieja Omnibusa.   

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela