Halloweenowa promocja na Egmont.pl!

Tylko dziś cała oferta Egmont.pl jest dostępna z rabatem 35%! Biorąc pod uwagę, że na listopad zostało zapowiedzianych wiele komiksów Disneya, to w taki sposób można kupić bardzo tanio zapowiedziane tytuły. Np. koszt świątecznego tomu Giganta to zaledwie 12,99 zł, ostatni w tym roku Kaczor Donald kosztuje 6,49 zł, a także w Giganta, kolekcję Barksa, Rosy i album z Mikim można się zaopatrzyć w dobrych cenach.  Nie warto też zapomnieć o starszych wydaniach, z których szczególnie polecamy drugich Agentach i detektywach za jedynie 12,99 zł.

  Źródło ilustracji:- Egmont

Komentarze

 1. W allegro taniej niż w Egmont z promocją -35%. Kto ma smart, ten nie przepłaca w Egmont.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tańszy o niecałe 1 zł? Dolicz przesyłkę od Egmont, która nie jest za darmo. Gdybym chciał nabyć Spider mana lub inny komiks warty powyżej 40 złotych w Egmont, jaki byłby sens kupować u nich, skoro Allegro oferuje mi darmową dostawę z pakietem SMART plus darmowy zwrot? W Egmont kupuję jedynie jakieś magazyny, które ciężko dostać w Allegro. Żeby dawali jeszcze jakieś rabaty za kupno u nich, karty stałego klienta, prezent niespodziankę za wydawanie hajsu... Nie dają nic! Pozostaje więc allegro.

  OdpowiedzUsuń
 3. W przedsprzedaży można zamówić na upartego, ale jeśli komuś się nie spieszy, to prędzej czy później dostanie lepszą cenę w allegro.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myszka Miki. Miki i kraina Pradawnych kupione w Egmont za 40 zł. W Allegro widnieje dzisiaj za 34 zł, a w Egmont 32.50. zł. Nie powala mnie ich promocja wliczając koszty dostawy.

  OdpowiedzUsuń
 5. W egmoncie jest jeszcze dodatkowa zniżka 10% za zamówienie na ponad 200 zł i wtedy też jest darmowa przesyłka więc razem 45% zniżki i kurier albo paczkomat. Tego nawet Allegro nie przebije🙂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest, choć trzeba nie raz parę razy wrzucić i wyrzucić rzeczy z koszyka, żeby się pojawiła.
   Ale faktycznie - korzystając z niej zamówiłem kilka zapowiedzi, także disnejowskich.

   Usuń
  2. A kto nie skorzysta jeszcze przy tym z cashbacku np goodie ten trąba bomba :) Szkoda że nie wiedziałem o tym 35% na egmont...

   Usuń
 6. Powiedzmy, że wymienione komiksy w poście autora opłaci się kupić w Egmont. Co do innych...promocja do -35%, a ceny jak w Allegro.

  Kupuję magazyny w Egmont, dlatego (chyba) skuszę się na zakup kilku produktów, bo i tak będę musiał złożyć zamówienie prędzej czy później. Inaczej poczekałbym aż będą dostępne w Allegro.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar