Kolekcja Dona Rosy 6 "Rozpuszczalnik uniwersalny" - przykładowe strony

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z szóstego tomu kolekcji Dona Rosy - Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Rozpuszczalnik uniwersalny, który trafi do sprzedaży 20 stycznia. Wydanie jest już dostępne w przedsprzedaży na Egmont.pl, gdzie do końca tygodnia obowiązuje kod forum12 dający 30% rabatu od cen okładkowych na całą ofertę. Cena okładkowa 208-stronicowego tomu wyniesie 69,99 zł. 

W kolejnym tomie kolekcji Rosy pojawią się komiksy, które autor stworzył w połowie lat 90.. Prawdopodobnie największą atrakcją dla polskich czytelników będzie tytułowy komiks, który po raz pierwszy pojawi się po polsku, a jest to niezwykle ważna historia w kontekście późniejszych opowieści Rosy. Nie zabraknie też urodzinowego komiksu z Donaldem (Kaczor, którego nie było), historii o poszukiwaniu skarbca Krezusa (The Treasury Of Croesus), zabawnego ten-pagera (Sokole oko), pełnej historycznych ciekawostek kontynuacji Złotego hełmu Barksa, który prawdopodobnie pojawi się po polsku pod koniec 2021 roku (Zaginione mapy Kolumba), a także opowieści pełnej zabawy fizyką z udziałem Donalda, Sknerusa i Braci Be (Stąd do małości). Na deser - Dwa serca w Jukonie - czyli niezwykła opowieść z cyklu Życie i czasy Sknerusa McKwacza pogłębiająca relację pomiędzy Sknerusem i Złotką. Dodatkowo nie zabraknie wiele ciekawych ilustracji, tekstów i dodatków. 

Na łamach bloga jest też dostępny artykuł o całej serii, a także spis wszystkich 10 tomów. Więcej informacji o Życia i czasów Sknerusa McKwacza w ramach kolekcji znajdziecie w osobnym tekście.. Warto dodać, że w tym miesiącu do sprzedaży trafił kolejny tom kolekcji Barksa - Zagubieni w Andach pełen znakomitych historii z kaczkami.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. Przepraszam bardzo ale czy dzisiaj nie miało być nowego Kaczora Donalda???

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela