Clifton, Smerfy i Wisienka - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Przed świętami Bożego Narodzenia na blogu pojawiły się przykładowe strony z szóstego tomu kolekcji Dona Rosy - Rozpuszczalnik uniwersalny, teraz natomiast dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont możemy zaprezentować plansze z innych, równie ciekawych styczniowych zapowiedzi.

20 stycznia na półki księgarń zawita także czwarty, choć de facto pierwszy, tom Cliftona. De facto pierwszy, ponieważ w końcu po polsku pojawią się pierwsze albumy serii o emerytowanym pułkowniku MI5 - Śledztwa pułkownika Cliftona, Clifton w Nowym Jorku, Clifton i szpiedzy oraz Diaboliczne krasnale. Trzy pierwsze albumy stworzył Raymond Macherot, a czwarty Greg z Jo-El Azarą. Wydanie zbiorcze będzie liczyło jedynie 144 strony i zostanie wydane w cenie okładkowej 89,99 zł.


Tego samego dnia premierę będzie miał jeden z najsłynniejszych i najlepiej ocenianych albumów Smerfów - Smerfetka. W trzecim albumie klasycznej serii Peyo o niebieskich ludzikach zadebiutowała jedna z najsłynniejszych bohaterek serii - blondwłosa Smerfetka. W 64-stronicowym tomie poza tytułową historią pojawi się jeszcze drugi komiks - Głód u Smerfów.

W styczniu pojawi się też czwarty tom Pamiętników Wisienki - Bogini bez oblicza, serii Jorisa Chamblaina i Aurélie Neyret. Komiks o młodej dziewczynce posiadającej detektywistyczną żyłkę zebrał bardzo dobre recenzje zarówno na świecie jak i w Polsce (recenzja dwóch pierwszych albumów), a seria na tle innych wyróżnia się połączeniem części komiksowej z pamiętnikami tytułowej bohaterki.W nowej historii Wisienka będzie próbowała rozwiązać zagadkę tajemniczego portretu bogini.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. Czy jest może wiadome czy egmont planuje wydać kolejne tomy Cliftona?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)