"Kacze Opowieści" anulowane po trzecim sezonie?!

Drew Taylor, dziennikarz pracujący m.in. dla Collidera, Vanity Fair czy Syfywire, poinformował na Twitterze, że już dawno Kacze Opowieści zostały anulowane po trzecim sezonie i zupełnie nie wie dlaczego Disney Channel nie poinformował o tym mediów. W jednym z komentarzy dodał, że twórcy produkcji zostały już przekierowani do innych projektów.

Jeżeli informacja podana przez dziennikarza jest prawdą, oznacza to, że nowe Kacze Opowieści prawdopodobnie zakończą żywot na trzech sezonach i 75 odcinkach. W takim układzie w USA do wyemitowania zostało jedynie sześć epizodów, które pojawią się na amerykańskim Disney XD w przyszłym roku, natomiast polscy widzowie dostaną jeszcze piętnaście przygód kaczek.

Kasacja serialu po trzech sezonach nie jest dla Disneya niczym niezwykłym, ponieważ w ciągu ostatniej dekady wiele seriali animowanych Disneya doczekało się właśnie takiej liczby sezonów. Za prawdziwością informacji świadczy także fakt, że zwykle Disney z wielkim wyprzedzeniem informował o kolejnych seriach, np. trzeci sezon Kaczych Opowieści został ogłoszony tuż przed emisją drugiego, więc potencjalny czwarty sezon powinien dawno być już zapowiedziany.

Jednak na razie wiadomość nie została potwierdzona przez Disneya, więc nie można traktować jej jako pewnik. Może się zdarzyć sytuacja, jaka ostatnio dotyczyła serii z Mikim, że serial powróci na kolejny sezon pod nowym tytułem na Disney+. W serwisie streamingowym Disneya na pewno pojawi się Darkwing Duck, ale będzie on tworzony przez inną ekipę twórców.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Bardzo prawdopodobnie że ten nowy serial o agentrze kuprze będzie sequelem tego serialu. Mimo wszystko mam nadzieję że będą dalsze sezony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam taką nadzieję :)

   Usuń
  2. Właśnie zostało oficjalnie potwierdzone. Mam wielką nadzieję że te postacie wrócą w nowym agencie kuprze. A pamiętam, jak został wyemitowany pierwszy odcinek.

   Usuń
  3. Gdzie zostało oficjalnie potwierdzone?

   Usuń
  4. na kanale disney television animation news

   Usuń
  5. To fanowski profil mający te same informacje co my. Wszystko wskazuje, że serial został anulowany, ale nie mamy 100% potwierdzenia.

   Usuń
  6. ok czyli jescze jest nadzieja. Mała, ale nadzieja.

   Usuń
  7. Tzn. nie wiem czy ,,anulowany" to dobre słowo bo być może taka liczba odcinków była od dawna planowana.
   ,, Może się zdarzyć sytuacja, jaka ostatnio dotyczyła serii z Mikim, że serial powróci na kolejny sezon pod nowym tytułem na Disney+. " : Widzę to jedynie jako ewentualnie nowy serial być może częściowo z tymi samymi bohaterami i jakoś być może luźno nawiązujący do Kaczych Opowieści. Ewentualnie seria kilku krótkometrażówek na zasadzie spin-offu. W ogóle ciekawe czy jest planowany film pełnometrażowy na podstawie nowych KO.

   Usuń
 2. A ja się akurat cieszę. Trzecia seria - w porównaniu z genialną pierwszą i bardzo dobrą drugą - na razie jest dość mizerna, moim zdaniem. Uważam, że bez sensu ciągnąć ten serial na siłę, kiedy po prostu przestaje on już być interesujący. A za kaczkami tęsknić nie będę, bo przecież pozostają zawsze komiksy. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja bardzo się przywiązałem do tego serialu. to dzięki niemu wróciłem do kaczek.

   Usuń
  2. @Wuka, ja dokładnie tak samo.
   @Anonimowy, jeśli Ci się serial nie podoba, to po prostu przestań oglądać. A cieszyć się, że przestaną go realizować, to delikatnie mówiąc słabe... Co jest źródłem Twojej radości??

   Usuń
 3. Wiecie może gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki tego serialu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 4. To jest zupełnie inny świat niż w komiksach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda :( Będzie mi brakować. Bardzo mało występów Braci be było. Czy też Donalda.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar