Komiksy z bohaterami "Krainy lodu" od Egmontu!

Kolekcja Dona Rosy to niejedyna disnejowska zapowiedź na listopad. 13 listopada nakładem wydawnictwa Egmont zostaną wydane dwa komiksy z bohaterami Krainy Lodu  - W poszukiwaniu siebie i Droga do domu. Czas na komiksowe przygody Elsy, Anny, Kristoffa czy Olafa!
Każdy z tomów będzie zawierał jedną oryginalną, 60-stronicową przygodę napisaną przez Joe Caramagnę, znanego też z komiksów z Kaczymi Opowieściami, a narysowaną przez twórców związanych z Disney Publishing Worldwide. Oryginalnie tomy wydane przez Dark Horse liczyły 80 stron i zostały wydane w formacie A5, ale na razie nie wiadomo w jakiej formie ukażą się po polsku. Prawdopodobnie w tym tygodniu na Egmont.pl ruszy przedsprzedaż na oba komiksy, wówczas powinniśmy poznać więcej szczegółów technicznych.
W USA obecnie Dark Horse wydaje trzeci komiks spod marki Kraina Lodu pod tytułem The Hero Within, jednak ze względu na to, że raczej listopadowa premiera dwóch tomów jest związana z kinową premierą Krainy Lodu II, to nie wiadomo czy w Polsce pojawiają kolejne wydania. Poza tym ostatnio nakładem Dark Horse'u ukazały się też komiksy związane z innymi filmami Disneya czy też... kacze i mysie parodie.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru