Kacze Opowieści "Kaczy rycerz - powrót!" - dziś polska premiera

Oj, powieje grozą!  Dziś o 17:30 na antenie Disney XD prawdopodobnie pojawi się The Duck Knight Returns! (Powrót kaczego rycerza!). Będzie to piętnasty odcinek drugiego sezonu Kaczych Opowieści wyemitowany w Polsce.
Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:30.
Niestety jest to ostatni nowy epizod Kaczych Opowieści, który pojawi się w tym miesiącu na Disney XD. Kolejne odcinki zostaną wyemitowane najszybciej w listopadzie, jeżeli nie później. Biorąc pod uwagę, że do końca sezonu zostało 10 odcinków, w tym zaległy świąteczny, istnieje spora szansa, że serial powróci z kolejnymi przygodami tuż przed świętami.
W USA emisja drugiego sezonu zakończyła się wczoraj wraz z premierą podwójnego finału. Zgodnie z najnowszymi informacjami, trzecia seria pojawi się albo pod koniec tego roku, albo na początku kolejnego.
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Znowu kacze opowieści? Czekamy na coś nowego.

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.facebook.com/Kacze-Opowie%C5%9Bci-Profil-Fanowski-103229387737852/?hc_location=ufi Zapraszamy fanów KO !

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba zrezygnowali z agetta Kupra który w odcinku Przyjaźń nie znosi Magii dubbingowal Wojciech Paszkowski a w tym odcinku powrócił jednak Paweł Ciołkosz. A sam mówiłez Radosław Koch w któryms tam artykule o tamtym odcinku ze zagrał jednak taki bardziej pasujący głos do Robokwaka bardziej niższy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.facebook.com/Kacze-Opowie%C5%9Bci-Profil-Fanowski-103229387737852/

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka