Kacze Opowieści "What Ever Happened to Donald Duck?!" - dziś premiera

Czas na powrót do Kaczogrodu! Po letniej przerwie Kacze Opowieści powracają z nowymi odcinkami. Dziś o 21:00 na amerykańskim Disney Channel zostanie wyemitowany What Ever Happened to Donald Duck?! (Co się zdarzyło Kaczorowi Donaldowi?!) będący siedemnastym epizodem drugiego sezonu według kolejności emisji, a osiemnastym zgodnie z numeracją produkcyjną.
W końcu twórcy przedstawią co się stało z Kaczorem Donaldem w trakcie jego pobytu na Księżycu. Powróci armia planety Księżyc, a dodatkowo pojawią się Tasia i Dyzio, którzy będą próbowali odkryć spisek wycelowany w Kaczą Rodzinę. Natomiast swój animacyjny debiut zanotuje Jones.
Parę dni temu Disney udostępnił fragment pochodzący z odcinka.
Więcej informacji o wszystkich zaplanowanych na ten miesiąc premierach znajdziecie w osobnym newsie. Głównym bohaterem jutrzejszego epizodu będzie Kaczuch, który będzie obchodził swoje urodziny.
W ciągu najbliższych dni nowe odcinki Kaczych Opowieści pojawią się też na antenie polskiego Disney XD. Od 9 do 13 września zostanie wyemitowanych 5 epizodów. Więcej o emisji w Polsce przeczytacie w osobnym newsie. Natomiast w weekendy na TV4 są emitowane finałowe odcinki pierwszego sezonu.

Komentarze

 1. Jones był dużą niespodzianką, chociaż trochę zmienili jego rolę (nie będę pisał, bo po co komu psuć seans spoilerami). Ciekawe czy to jest ta głupia sytuacja, o której Frank Angones mówił, że "fani kaczek będą wściekli".

  OdpowiedzUsuń
 2. Jones czyli sąsiad Donalda jak on wygląda w KO?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego by nie mogli po poslku zdubbingować promocyjnych krótkometrażowek -jak to: https://www.youtube.com/watch?v=dVWyPZPRhfY lub to https://www.youtube.com/watch?v=AUohDieCWTs ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie jakieś się w październiku pojawią. Więcej szczegółów wkrótce.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar