Kacze Opowieści "The Richest Duck in the World!" - dziś premiera

Wielkimi krokami zbliża się finał sezonu. O 21:00 na amerykańskim Disney Channel zostanie wyemitowany The Richest Duck in the World! (Najbogatszy kaczor świata!) będący dwudziestym trzecim epizodem drugiego sezonu.
W odcinku Zyzio, Sknerus i Sówka będą próbowali uciec przed niepowstrzymanym potworem, przeklętym by upolować i zniszczyć najbogatszego kaczora świata.
Więcej informacji o wszystkich zaplanowanych na ten miesiąc premierach znajdziecie w osobnym newsie. Na jutro jest zaplanowana premiera wielkiego, dwuczęściowego finału. O fabule Moonvasion! nie wiadomo za wiele, ale pojawią się w nim m.in. Diodak, Robokwak czy Darkwing Duck.
W tym tygodniu nowe odcinki Kaczych Opowieści pojawiają się też na antenie polskiego Disney XD. Dziś zostanie wyemitowany odcinek z wyprawą w arktyczne tereny i z gościnnym udziałem Von Drake'a. Więcej o emisji w Polsce przeczytacie w osobnym newsie. Natomiast w weekendy na TV4 są emitowane finałowe odcinki pierwszego sezonu.
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. M[łbyś zrobić jakiś materiał o historii drugoplanowych postaci w Kaczogrodzie (np. Bracia Be, Harpagon Gladiusz itp. Itd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No Tak! założono profil fanowski serialu KO!

   https://www.facebook.com/Kacze-Opowie%C5%9Bci-Profil-Fanowski-103229387737852/inbox/?mailbox_id=103229387737852&selected_item_id=100001470061026

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela