Kacze Opowieści - trzeci sezon na Disney+?

Choć rok temu Disney opublikował film z którego wynikało, że trzeci sezon nowych Kaczych Opowieści pojawi się już w 2019 roku, to dziś wszystko wskazuje na to, że tak nie będzie. Sporo najnowszych wypowiedzi Franka Angonesa świadczy o tym, że Disney zastanawia się co zrobić z serialem i nie wiadomo kiedy trzecia seria zostanie wyemitowana. Jak pewnie zauważyliście, druga połowa drugiego sezonu była emitowana bardzo nieregularnie, przez co widownia w USA znacząco spadła. Choć warto podkreślić, że odcinki były za darmo dostępne w aplikacji amerykańskiego Disneya Channel, czasem nawet kilka godzin przed premierą w telewizji, a badania obejmują jedynie widzów oglądających w telewizji.
W jednej z wypowiedzi Angones wspomina o Disney+ i liczy na to, że po udostępnieniu tam Kaczych Opowieści, popularność serialu wzrośnie i przez to być może lepiej, jeżeli trzeci sezon pojawi się później niż wcześniej.
W poprzednim tygodniu Disney+ wystartował testowo w Holandii (najnowsze newsy o VOD znajdziecie na grupce Disney Plus Polska) i wśród tytułów są dostępne m.in. stare Kacze Opowieści i Przygody Agenta Kupra oraz pierwszy sezon nowej produkcji. Oczywiście na razie oferta jest dostępna tylko w kilku językach, ale będą dodawane kolejne. Nie wiadomo jeszcze kiedy Disney+ wystartuje w Polsce, ale nastąpi to najprawdopodobniej w przyszłym roku.
O sporej popularności Kacze Opowieści wśród przyszłych abonentów Disney+ świadczy badanie przygotowane na zlecenie Variety. Wśród tytułów nieoryginalnych widzowie najbardziej czekają na Simpsonów, ale w czołówce rankingu (na czwartym miejscu) znajdują się Kacze Opowieści, a w badaniu dotyczącym Holandii pozycję wyżej.
Prawdopodobnie Disney ma też swoje dane i być może wnioski z nich płynące są podobne. Nie jest wykluczone, że dłuższa przerwa w emisji Kaczych Opowieści oznacza, że ludzie w Disneyu zastanawiają się czy może nie lepiej przenieść premierową emisję trzeciego sezonu na Disney+. Jest to możliwe, tym bardziej, że w twórcy uderzają w nostalgiczne nuty coraz bardziej i w trzecim sezonie produkcji pojawią się m.in. Daisy, Goofy, Brygada RR, o czym pisaliśmy parę tygodni temu.
Na razie jednak należy się uzbroić się w cierpliwość, ponieważ być może kolejne informacje o serialu pojawią się dopiero za parę miesięcy. O wszystkich aktualnościach będziemy informować albo na blogu, albo na fanpage'u.
Źródło ilustracji: Disney/materiały własne

Komentarze

  1. I tak oglądam w necie xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiem, że wpis został opublikowany jakiś czas temu, ale chciałabym się o coś spytać. Czy wątek Magiki i Leny został zakończony w odcinku "Mara na górze samochodowej" (nie pamiętam oryginalnego tytułu)? Jestem w trakcie nauki angielskiego i potrafię zrozumieć część filmu, jednakże nie władam nim aż tak dobrze, żeby przetłumaczyć wszystko��. Chciałabym dowiedzieć się tego jeszcze przed polskim dubbingiem.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela