Shazam, Garfield i Czwórka z Baker Street - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Już za dwa tygodnie Egmont do księgarń wypuści kilka ciekawych komiksów, z których szczególnie trzy tytuły powinny zainteresować czytelników bloga. Plansze przedstawiające Shazama!, Garfielda i Czwórkę z Baker Street prezentujemy dzisiaj na blogu. Czy któraś z zapowiedzi szczególnie was zaintrygowała?

Shazam! Potworne Stowarzyszenie Zła to polskie wydanie komiksu Jeffa Smitha (autora m.in. Gnata) pt. Shazam! The Monster Society of Evil. Tom przygotowany przez Egmont ukaże się w linii DC Deluxe, w powiększonym formacie, w twardej oprawie z obwolutą. 240-stronicowy album będzie wydany w cenie okładkowej 99,99 zł
Czwórka z Baker Street to całkiem nowa francuska seria przeznaczona dla czytelników w każdym wieku. Komiks Dijana, Legranda i Etiena zbiera doskonałe recenzje w Francji, gdzie do tej pory wydano 7 albumów. Rozpoczynające serie Tajemnicze porwanie liczy 56 stron, zostanie wydane w pełnym formacie B5 i w cenie 34,99 zł.

Natomiast trzeci tom Garfield: Tłusty koci trójpak będzie zawierał kolejne prawie 300 stron pasków z pomarańczowym grubym kotem. Tym razem zostaną wydane paski pochodzące z okresu od stycznia 1982 do października 1983. Recenzje dwóch pierwszych tomów znajdziecie na blogu.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)