Kacze Opowieści "Whatever Happened to Della Duck?!" - dziś premiera

Co robiła Della na Księżycu? Prawdopodobnie zostanie to wyjaśnione w dzisiejszym odcinku Kaczych Opowieści z matką trojaczków w roli głównej. O 14:00 (polskiego czasu) na amerykańskim Disney Channel pojawi się epizod pt. Whatever Happened to Della?! (Co się stało z Dellą?!), który jest siódmym odcinkiem drugiego sezonu serialu, a także pierwszym wyemitowanym w tym roku.
Trudno przewidzieć dokładną fabułę odcinka, lecz trochę można się o niej dowiedzieć z jego opisu:
Della struggles for survival against dangerous elements of the Moon, as she looks for a way to get back to her family on Earth.
Della walczy o przetrwanie na pełnej niebezpieczeństw powierzchni Księżyca, próbuje także znaleźć sposób na powrót do swojej rodziny na Ziemi. 

W ciągu ostatnich dni Disney udostępnił wiele materiałów związanych z odcinkiem, z których przedstawiamy zwiastun oraz wywiad z Paget Brewster, aktorką grającą Dellę.

Nie wiadomo kiedy kolejne odcinki serialu pojawią się w USA, ani kiedy odcinek z Dellą pojawi się w Polsce, lecz znana jest już polska data premiery wcześniejszych odcinków drugiego sezonu. W dniach 8-12 kwietnia na antenie Disney XD pojawi się pięć pierwszych odcinków nowej serii, w tym m.in. epizody z Trzej Caballeros czy Dziobasem. Więcej o tym pisaliśmy parę dni temu.

Komentarze

  1. ja już jestem 25 minut po odcinku ! Jest Świetny !!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy odcinek, skupiony w całości na Delli. I wygląda na to, że zostanie z nami na nieco dłużej ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na kreskowkazone jest już premiera z polskimi napisami

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka