Kacze Opowieści "Włócznia Selene!" - jutro premiera w Polsce i w USA!

Po ponad półrocznej przerwie w emisji nowych odcinków, jutro, 5 maja, w USA zostanie wyemitowany nowy odcinek Kaczych Opowieści. O 2:00 w nocy (polskiego czasu) na amerykańskim Disney Channel pojawi się epizod rozgrywający się w odległej Itakwie - The Spear of Selene! (czyli Włócznia Selene!). Jest to jedenasty odcinek serialu według kolejności emisji, natomiast dwunasty według kolejności produkcyjnej.
Natomiast zaledwie 7 godzin później, czyli o 9:00, ten sam odcinek pojawi się na antenie polskiego Disney Channel. Epizod będzie powtarzany w niedzielę o godzinie 18:00.
Na antenie amerykańskiej stacji odcinek jest reklamowany między innymi tym fragmentem:
Jak można wywnioskował z tytułu epizodu, akcja Włóczni Seleny będzie toczyła się wokół mitologicznego przedmiotu, który wspomniał Donald w pierwszym odcinku serialu. Ponoć po misji poszukiwania włóczni, Della (matka Siostrzeńców) zaginęła. Czy to oznacza, że w odcinku zostanie rozwiązania tajemnica zaginięcia Delli? Trudno na razie wyrokować w tej sprawie.
Premiera kolejnego epizodu serialu, czyli Beware the B.U.D.D.Y. System!, jest zaplanowana na kolejną sobotę. Więcej informacji znajdziecie w osobnym newsie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Egmont przyśpiesza z "Gigantami"!

Gigant Poleca Extra 4 "Gwiazdkowy prezent" - od dziś w sprzedaży - świąteczny tom

Komiksowe premiery - listopad 2021 - święta z Barksem i Gigantem, Caballeros i steampunkowy Miki