Kacze Opowieści "Brakujące ogniwa z Moorshire!" - jutro premiera w Polsce i w USA

Zarówno amerykański jak i polski Disney Channel kontynuuję emisję nowych odcinków Kaczych Opowieści. Już jutro o 2:00 w nocy w USA zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu pt. The Missing Links of Moorshire! (pt. Brakujące ogniwa Moorshire). Natomiast 7 godzin później, czyli o 9:00, odcinek pojawi się w Polsce. Powtórka odcinka jest zaplanowana na niedzielę 18:00. Jest to 13. odcinek serialu.
W odcinku bohaterowie udadzą się do Szkocji, gdzie Sknerus zmierzy się z Granitem w pojedynku golfowym. Sknerusowi pomagać będą Siostrzeńcy i Tasia. Gościnnie pojawią się kelpie (wyglądające jak kucyki), które w oryginalnej wersji językowej dubbingowały aktorski grające główne postaci w serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia.
Premiera kolejnego epizodu serialu -  McMystery at McDuck McManor!, jest zaplanowana na kolejną sobotę. Więcej informacji znajdziecie w osobnym newsie.
Jako że jutro przez cały dzień będę na Komiksowej Warszawie (jakby co, szukajcie gościa z czarnym plecakiem z napisem HI-TEC), z wiadomych względów jutro nie pojawi się recenzja odcinka, lecz w niedzielę. Ale w zamian za to możecie oczekiwać najświeższych newsów ze spotkania z Tomaszem Kołodziejczakiem.
Źródło ilustracji: Disney Wikia

Komentarze

  1. Też właśnie jadę na stadion :-D Po nowego Gnata i autograf Jeffa Smitha.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 237 "Niesamowity wynalazek" - zapowiedź - Gervasio, Nucci, Artibani

"Kaczogród Carla Barksa" cały czas raz na kwartał, lecz drożej

Gigant Poleca Extra 2022-02 "Wielka wędrówka" - zapowiedź - Turconi, Asteriti i Ferraris