Kacze Opowieści "Timephoon!" - dziś premiera

Bubba - wszystko go pewnie uwielbiacie. Dziś w końcu pojawi się w nowych Kaczych Opowieściach. O 21:00 na amerykańskim Disney Channel zostanie wyemitowany Timephoon! (Tajfun czasu!) będący dwudziestym pierwszym epizodem drugiego sezonu.
W odcinku po raz kolejny pojawi się wanna czasu Diodaka, którą tym razem użyje Zyzio by ukraść zaginione skarby z przeszłości, wywołuje to tajemniczą burzę napierającą na rezydencję Sknerusa.
Na oficjalnym kanale Disney Channel pojawia się fragmenty z wcześniej wyemitowanych odcinków, ostatnio pojawiła się m.in. scena z Timephoon! (Tajfun czasu!).
Więcej informacji o wszystkich zaplanowanych na ten miesiąc premierach znajdziecie w osobnym newsie. Już jutro czas na długo wyczekiwane GlomTales, czyli odcinek w którym Granit Forsant zbiera rodzinę łotrów.
W tym tygodniu nowe odcinki Kaczych Opowieści pojawią się też na antenie polskiego Disney XD. Dziś zostanie wyemitowany drugi odcinek o przygodach Delli na Księżycu. Więcej o emisji w Polsce przeczytacie w osobnym newsie. Natomiast w weekendy na TV4 są emitowane finałowe odcinki pierwszego sezonu.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczogród Carla Barksa 10 "Zagubieni w Andach" - data premiery

Kolekcja Dona Rosy 4 "Ostatni z klanu McKwaczów" - przykładowe strony

Kolekcja Dona Rosy 4 "Ostatni z klanu McKwaczów" - dziś oficjalna premiera