Kolejne dodruki Barksa z wyższą ceną

W ciągu najbliższych dni do sprzedaży trafią dodruki dwóch starszych tomów serii Kaczogród. Carl Barks. Podobnie jak w przypadku dodruku sprzed kilku miesięcy, cena okładkowa nowych egzemplarzy będzie wyższa niż poprzednich wydań i wyniesie 89,99 zł. Tyle samo kosztują najnowsze tomy kolekcji.

Dodrukowany zostanie tom Kamień filozoficzny i inne historie z lat 1955–1956, czwarty tom w kolejności wydawania, a czternasty według chronologii. To wydanie od pewnego czasu nie było dostępne w sklepach. Do sprzedaży trafi też dodruk tomu zawierającego najstarsze komiksy Barksa, czyli Pierścień mumii i inne historie z lat 1942–1943. W tym wypadku część księgarń ma jeszcze stare egzemplarze i można zakupić je w niższej cenie.

Łącznie w sprzedaży znajduje się już 21 tomów kolekcji, które prezentują wszystkie komiksy Carla Barksa wydane do 1960 roku. Pełne informacje dotyczące całej kolekcji są dostępne na blogu, a kolejne tomy są wydawane co kwartał

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Byłoby super, gdyby jeszcze był dodruk "Moja snów dolina" (2 tom serii)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest już dostępny od dłuższego czasu ;D

   Usuń
  2. Kurka wodna, dzięki wielkie! Faktycznie jest. Co ciekawe, to musiało się stać stosunkowo niedawno, bo obserwowałem rynek regularnie jeszcze jakieś 3 m-ce temu. Teraz już będzie pełna kolekcja 'Kaczogrodu', a do pełnej kolekcji 'Wujka Sknerusa i Kaczora Donalda brakuje mi ostatniego, 10-go tomu.

   Usuń
  3. 10 tom Rosy chodzi w internecie po kilka stowek :-P

   Usuń
  4. Zgadza się, chyba poczekam na dodruk ;)

   Usuń
  5. Trzeba polować na allegro, olx, vinted - czasami trafiają się okazje jak sprzedaje ktoś kto nie ma pojęcia że akurat ten tom 10 jest trudno dostępny, ja trafiłem niedawno nówkę za 45 zł :)

   Usuń
  6. Kupiłem dla siebie a nie na handel więc daruj sobie takie wredne i nieprawdziwe komentarze.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiadomo co z dodrukiem 10 tomu rosy ze względu na ban disneya na postć zombie?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka