Twisted-Wonderland: Zdarzenia w Heartslabyulu 1 - dziś premiera

Dziś do sprzedaży trafiły nie tylko komiksy z kaczkami i W.I.T.C.H., ale też pierwszy tom disnejowskiej mangi. Nowym tytułem w ofercie Egmontu jest Twisted-Wonderland. Zdarzenia w Heartslabyulu i pod wieloma względami jest to dość wyjątkowa seria na polskim rynku. 194-stronicowy tom został opublikowany w formacie A5 i cenie okładkowej 32,99 zł, a można go zamówić m.in. z  Egmont.pl.  

W przeciwieństwie do innych disnejowskich mang w ofercie Egmontu, Twisted-Wonderland nie nawiązuje bezpośrednio do filmów Disneya, ale jest oparte na grze mobilnej pod tym samym tytułem, która w przyszłości ma doczekać się też serii animowanej. Z tego względu stylistyka tytułu przypomina bardziej inne mangi, jednak nie oznacza to, że jest to rzecz całkowicie oderwana od uniwersum Disneya. Świat, w którym rozgrywa się manga, jest inspirowany postaciami złoczyńców z filmów Disneya, i co najmniej kilka występów gościnnych można się spodziewać.

Drugi tom czterotomowej mangi Wakana Hazuki i Sumire Kowono trafi do sprzedaży w grudniu, natomiast już w październiku premierę będzie miała manga adaptująca Miasteczko Halloween

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela