Czarodzieje i ich dzieje. Tom 4 - przykładowe strony

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z zapowiedzianego na 27 września czwartego tomu serii Czarodzieje i ich dzieje. Wydanie będzie liczyło 368 strony, zostanie wydane w twardej oprawie i w formacie wakacyjnych Gigantów. W środku pojawią się w 100% komiksy dotąd niewydane po polsku. Cena okładkowa tomu wyniesie 99,99 zł, a już w tej chwili można je kupić w przedsprzedaży na Egmont.pl

W czwartym tomie zbierającym komiksy z serii o czarodziejskich przygodach Mikiego i przyjaciół pojawią się historie oryginalnie wydane w zbiorczych tomach 10-11 włoskiej edycji. Wśród nich będzie pięć dłuższych komiksów stworzonych przez Venerusa i Mariniego - Aurora, Magicraft, Oberon, Arena i Destino, a także różne krótkie spin-offy.

Prawdopodobnie w przyszłym roku pojawi się tom zbierający najnowsze historie o czarodziejach - New Misadventures i Forbidden Kingdom, które we Włoszech wydano jedynie w ramach osobnych albumów, ale w pozostałych zagranicznych edycjach są wydawane z resztą cyklu. Jak będzie dokładnie wyglądała polska edycja tych komiksów? Jeszcze nie wiemy. Tym bardziej że ostatnio we włoskim Topolino pojawiła się całkiem nowa historia z Czarodziejami.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela