Czarodzieje i ich dzieje. Tom 3 - przykładowe strony

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z zapowiedzianego na 22 marca trzeciego tomu serii Czarodzieje i ich dzieje. Wydanie będzie liczyło 400 strony, zostanie wydane w twardej oprawie i w formacie wakacyjnych Gigantów. W środku pojawią się w 100% komiksy dotąd niewydane po polsku. Cena okładkowa tomu wyniesie 89,99 zł, a już w tej chwili można je kupić w przedsprzedaży na Egmont.pl

W trzecim tomie zbierającym komiksy z serii o czarodziejskich przygodach Mikiego i przyjaciół pojawią się historie z tomów 7-9 włoskiej edycji - komiksy z podcyklu Le leggende perdute, czyli prequela głównej serii, Lemuria, ostatni komiks z cyklu stworzony przez twórcę cyklu, Ambrosio, oraz Legacy, historia napisana przez Venerusa będąca jednocześnie domknięciem przygody disnejowskich magów jak i nowym otwarciem. Dodatkowo zostanie zamieszczony komiks Mondimontagne, który we Włoszech nigdy nie doczekał się zbiorczego wydania z prawdziwego zdarzenia.

Najpewniej w tym roku pojawi się jeszcze jeden tom, który będzie zawierał pozostałe komiksy Venerusa i Mariniego, począwszy od Aurory, a kończąc na Destino, a także wszelkie poboczne historie, które przez lata pojawiły się w Topolino. Być może także drugi zawierający historie z cykli New Misadventures i Forbidden Kingdom.  Warto zaznaczyć, że w marcu premierę będzie miało wiele kioskowych wydań - wielkanocny tom Extra, Gigant z doskonałą historią o Gogusiu i MegaGiga z historiami o wynalazkach.  

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Jedyna seria, której nie kupuje. Według mnie za wysoka cena w stosunku do formatu i jakości. Za Barksa jestem w stanie z przyjemnością zapłacić te 60zl (po rabatach z sklepów online) ale za to już niekoniecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja osobiście pierwszy tom kupiłem, bardzo fajny ale za drogie

   Usuń
 2. No Egmont pojechał po bandzie. Też jest to jedyna seria której nie kupuje, ale takie małe w tak wysokiej cenie nie ma sensu

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedyne wydawnictwo z serii o kaczkach i myszach, którego nie kupuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się format i twarda oprawa bardzo podobają :) Kupuję

  OdpowiedzUsuń
 5. według mnie to najlepsza seria po barksie i don rosie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar