Umpa-pa i Ptyś i Bill - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Ostatnie lutowe premiery Egmont właśnie wylądowały w księgarniach, a wśród nich jeden komiks słynnego duetu francuskich twórców, który po kilkunastu latach doczekał się nowego polskiego wydania.  Poniżej znajdziecie plansze z wybranych nowości, pozycje kupicie w dobrych księgarniach, w tym także na Egmont.pl. Dziś premierę miał też 8. tom Czarodziejek W.I.T.C.H.

Tym wyczekiwanym albumem jest nowe zbiorcze wydanie komiksu Umpa-pa, czyli serii stworzonej przez René Goscinny'ego i Alberta Uderzo opowiadającej o Indianinie oraz francuskim szlachcicu. Komiks był już wydany w podobnej formie kilkanaście lat temu, ale teraz poza komiksami pojawiły się też liczne materiały dodatkowe pokazujące kulisy tworzenia serii. 184-stronicowy tom został wydany w formacie A4, w twardej oprawie, a jego cena okładkowa to 119,99 zł. 

Dziś do sprzedaży trafił też kolejny tom Ptysia i Billa - Pies idealny. Podobnie jak wcześniejsze tomy, zawiera on trzy oryginalne albumy, czyli prawie 150 stron komiksów. Tym razem w wydaniu pojawią się Pamiątki rodzinne, Bill tropiciel oraz Pies idealny, czyli albumy 9-11 stworzone przez Jeana Robę.  

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. W poprzednim wydaniu Umpapy też było sporo dodatków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i mnie to wystarczy.

   Usuń
  2. Tam kilka stron, tu kilkadziesiąt (liczę tekst).
   Ale sam mam tamte wydanie i powiem szczerze, że jeżeli nie jesteś hiper super ekstra największym fanem Goscinny'ego, to nie warto nowego brać.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru