Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 8 - przykładowe strony

Pod koniec miesiąca, 22 lutego, do sprzedaży trafi ósmy tom nowej edycji Czarodziejek W.I.T.C.H. W nim znajdą się kolejne opowieści o magicznych dziewczynach, które zamykają czwarty podcykl całej serii. Dzięki uprzejmości wydawnictwa już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z publikacji, a komiks możecie zamówić m.in.na Egmont.pl.  

W tomie znajdą się komiksy oryginalnie wydane w numerach 85-96 magazynu, które opublikowano w Polsce pomiędzy czerwcem a grudniem 2006. Jest to jednocześnie druga połowa czwartej sagi W.I.T.C.H., czyli Nowej Wyroczni. W tomie pojawią się historie Magia światła, Zawsze razem, Podwójne oszustwo, Potęga odwagi, Ziarnka czasu i Nowe horyzonty.

Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii, oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in.  Francesco Artibani, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Polecam te dwie inicjatywy dotyczące komiksów Disneya-
    https://www.youtube.com/@ducksnmice - anglojęzyczny kanał Ducks 'N Mice, poświęcony kaczkom i myszom (wow...), w ramach którego publikowane są filmy dotyczące Disneya. Na razie opublikowane są dwa filmy, ale ponieważ kanał jest dość świeży, pewnie niedługo pojawią się kolejne.
    https://duckofan.blogspot.com/ - niedawno założony blog poświęcony komiksom disnejowskim. Na razie pojawiły się dwa posty, ale biorąc pod uwagę, że został założony naprawdę nie tak dawno temu, to pewnie w bliższej przyszłości pojawią się kolejne.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar