Gigant Poleca 239 "Sto tysięcy mil podmorskiej żeglugi" - przykładowe strony

7 września do sprzedaży trafi kolejny tom Giganta Poleca - Sto tysięcy mil podmorskiej żeglugi, o którym więcej informacji znajdziecie w tekście sprzed paru tygodni. W wydaniu pojawi się wiele ciekawych historii, w tym dwa długie komiksy - opowieść Artibaniego i Pastrovicchio będąca humorystyczną reinterpretacją 20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi Juliusza Verne'a,, a także historia Nucciego i Cavazzano o Kwakerfellerze, która wgłębia się w postać drugiego najbogatszego kaczora na świecie.

Tom zapowiada się naprawdę nieźle, więc warto zerknąć na przykładowe strony, które udostępniamy dzięki uprzejmości wydawnictwa. Są wśród nich także fragmenty dwóch najdłuższych i najciekawiej zapowiadających się historii.


 Warto pamiętać, że we we wrześniu poza zwykłym Gigantem pojawią się dwa inne tomy - kolejne wydanie Agentów i detektywów pełne kryminalnych opowieści, a także  Gigant Mamut o tematyce wikińskiej, który zapowiada się bardzo dobrze. Cały czas gorąco polecamy prenumeratę, w ramach której 8 kolejnych tomów jest dostępne za jedyne 88 zł. Śledźcie Kaczą Agencję Informacyjną, bo to nie koniec zapowiedzi na ten tydzień.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Problem z Zombie Bombie i zakazanymi komiksami Barksa i Rosy

Gigant Poleca 250 "Wszystkie sekrety Kaczogrodu" - zapowiedź - Radice, Turconi i Ziche