Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 6 - przykładowe strony

Dokładnie za tydzień, 7 września, nakładem komiksowego działu Egmontu pojawi się szósty tom nowej edycji Czarodziejek W.I.T.C.H. W nim znajdą się kolejne opowieści o magicznych dziewczynach, które zakończą trzeci podcykl całej serii. Dzięki uprzejmości wydawnictwa już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z publikacji, a komiks możecie zamówić m.in.na Egmont.pl

W tomie pojawią się w się komiksy oryginalnie opublikowane w Polsce w numerach 63-72 magazynu zamykające cykl Królestwo Arkhanta, czyli kolejno Gra pozorów, Największy dar, Krople wolności, Cudza tożsamość i Zbuntowane dusze. Nie zabraknie w nim też materiałów dodatkowych. 324-stronicowe wydanie będzie kosztować 99,99 zł.

Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii, oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in.  Francesco Artibani, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto. Kolejne wydanie zbiorcze ma się pojawić w listopadzie.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

 

 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru