Supersi i Koń by się uśmiał - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Pod koniec sierpnia do sprzedaży trafi potężna porcja komiksów od Egmontu, w tym drugi tom Czarodziejów i ich dziejów oraz wiele nie mniej ciekawych tytułów familijnych. Dzisiejsze nowości mogą przy tym wyglądać blado, ale są to dwa zupełnie nowe tytuły. Dzięki uprzejmości wydawnictwa możemy zaprezentować z nich przykładowe striny, a wszystkie komiksy jak zwykle kupicie na Egmont.pl.

Pierwszą z nowością są Supersi, czyli seria Frédérica Maupomé i Dawida o trójce uchodźców z obcej planety posiadających supermoce, którzy trafiają na Ziemię po stracie rodziców. Pierwszy tom, Mała gwiazda tuż pod Tsih, liczy 112 stron, został wydany w twardej oprawie, formacie A5 i cenie okładkowej 39,99 zł. Kolejny album pojawi się w przyszłym roku. 

Drugą całkowicie nową serią jest Koń by się uśmiał!. Za komiks odpowiadają Laurent Dufreney i Miss Prickly, znana w Polsce m.in. z cyklu Mordercza Amerlka. W pierwszym tomie, Ale jazda!, znajdują się trzy oryginalne albumy - Co koń wyskoczy, Ale jazda! i Co za tupet. Podobnie jak inne komiksy z linii Komiksy są super, cykl jest wydawany w formacie B5 i miękkiej oprawie, a cena pierwszego tomu wyniesie 49,99 zł. Drugi ma się pojawić w październiku.

Informacje o wszystkich tytułach Egmontu znajdziecie na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)