Gigant Mamut 36 "Nadchodzą wikingowie" - okładka

Trochę to zajęło, ale w końcu Egmont udostępnił w wysokiej rozdzielczości okładkę zbliżającego się Giganta Mamuta. 36. tom serii pod tytułem Nadchodzą wikingowie pojawi się w sprzedaży już 9 września i będzie kosztował 25,99 zł, czyli o złotówkę więcej niż do tej pory. 

W środku znajdą się te same komiksy co w niemieckim 107. Lustiges Taschenuch Spezial, o których więcej informacji znajdziecie tutaj. Będzie to jeden z ciekawszych 512-stronicowych tomów w ostatnim czasie, ponieważ w środku pojawią się m.in. historia Secchiego i Guerriniego, w której powracają Sylwester Shackal i indianie-lilupici, a także klasyczny komiks Martiny i Scarpy o rywalizacji Sknerusa z Kwakerfellerem. Nie zabraknie też ciekawych historii, które kiedyś już były wydane w Polsce, jak choćby Reformy podatkowe Roty o Donaldzie Niewielkim.

Warto przy okazji dodać, że komiks można już zakupić w przedsprzedaży na Egmont.pl z rabatem 30%. Dostępny też już jest kolejny tom zwykłego Giganta Poleca, w którym także pojawi się parę rewelacyjnych historii, w tym opowieść o Kwakerfellerze oraz parodia 20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. Szkoda że jest ten sam Reprigant Sage o kaczkach rodu z komiksów komiks Gigant z 2000 r i Megagiga 37 twórcy Xavier po kiego grzyba do mamuta wrzucają nie mogą te historyjkę zamienić na inną

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka