Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 4 - przykładowe strony

Nowy tom kolekcji Barksa nie jest jedynym komiksem Disneya, który już w przyszłym tygodniu trafi do księgarń nakładem Klubu Świata Komiksu. 9 lutego pojawi się też czwarty tom nowej edycji Czarodziejek W.I.T.C.H., który wyjątkowo będzie liczył ponad 500 stron. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z publikacji, a komiks już możecie zamówić m.in. na Egmont.pl.

W tomie pojawi się aż osiem komiksów o czarodziejkach, będą to historie zamykające cykl Nerissa powraca. W albumie znajdą się kolejno Inna prawda, Powiew nienawiści, W smudze cienia, Pęknięte serce, Żegnaj!, Zaufaj mi, Wodne cienie i Trudna prawda. Poza tym w wydaniu zostanie przedrukowany wywiad z jednym z rysowników serii, Gianlucą Paniello. Mimo większej objętości tomu, jego cena będzie identyczna jak pierwszych trzech wydań.

Wśród twórców disnejowskiej serii o magicznych dziewczynach można znaleźć nazwiska autorów, którzy są znani z komiksów z kaczkami i myszami, a także z frankofońskich albumów. W tym wypadku mowa o m.in. Francesco Artibanim, Giadzie Perissinotto, Federico Bertoluccim czy Graziano Barbaro. Na ten rok Egmont planuje kolejne wydania zbiorcze W.I.T.C.H., ale na razie nie są znane ich daty premier.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materialy prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!