Klasyczne baśnie Disneya 5 "Aladyn" - zapowiedź

Nie tylko disnejowskie komiksy z kaczkami i myszami pojawią się w kwietniowej ofercie Egmontu, ale też kolejna adaptacja klasycznego filmu animowanego Disneya. 27 kwietnia do sprzedaży trafi już piąty tom serii Klasyczne baśnie Disneya, w którym pojawi się komiks oparty na disnejowskiej animacji z 1992 roku - Aladyn. Wydanie można już kupić w przedsprzedaży na Egmont.pl.

W środku tomu liczącego 64 strony znajdzie się komiks stworzony przez Weissa i Xaviego, niestety cena wydania wyniesie 29,99 zł, czyli 5 zł więcej niż poprzednich tomów. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych albumów, historia zostanie przedstawiona w odświeżonej wersji, ciut różniącej się od tej znanej z wcześniejszego wydania w ramach Disney Komiks

Sama historia jednak w żaden sposób nie została zmieniona i przedstawia opowieść o Aladynie, ubogim chłopaku, który znajduje magiczną lampę i wywołuje znajdującego w niej Dżina. Aby móc poślubić księżniczkę Dżasminę, życzy sobie zostania księciem, ale cały czas w pobliżu czyha zły Dżafar.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Szkoda, że podrożało, ale to pewnie przez problemy z papierem. Komiksy są świetne, polecam :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela