"Myszka Miki i kraina Pradawnych" i "Horrifikland" jednak we wrześniu!

Ostatnio informowaliśmy, że we wrześniowych zapowiedziach Egmontu nie znalazły się wcześniej zapowiedziane na ten miesiąc komiksy z Mikim, które miały rozpoczynać powrót na polski rynek przepięknej serii wydawanej oryginalnie przez Glénat. Okazało się jednak, że Egmont pozytywnie zaskoczył, ponieważ tuż przed chwilą brakujące dwa mysie albumy pojawiły się w zapowiedziach na wrzesień. Cena wydań także będzie niższa niż pierwotnie zapowiadano.

Już 29 września do sprzedaży trafią dwa przepiękne disnejowskie wydane albumy: każdy z nich będzie opublikowany w twardej oprawie, formacie A4 i cenie okładkowej 49,99 zł, czyli 10 zł niższej niż ta zaprezentowana w katalogu.

Trudno wskazać, które z wydań prezentuje się ciekawiej, ponieważ Myszka Miki i kraina Pradawnych  to przygodowa i doskonale narysowana opowieść o Mikim stworzonej przez znany m.in. z Niezwykłej podróży duet Denis-Pierre Filippi i Silvio Camboni. Już w listopadzie Egmont zamierza wydać kolejny mysi komiks tego duetu, czyli Miki i zaginiony ocean.

Natomiast Horrifikland to album opowiadający o przygodach Mikiego, Donalda i Goofiego w krainie strachów, w której  bohaterowie spotykają postaci znane z klasycznych filmów i historii. Za ten komiks odpowiadają Alexis Nesme oraz Lewis Trondheim, znani chociażby z Donżona, Ralpha Azhama czy Wyspy Burbonów

Oba komiksy są już dostępne w przedsprzedaży na egmont.pl z 30% zniżką. 

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti