Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 3 i Zakochany kundlel - zapowiedź wydań

We wrześniu nie zostaną wydane albumy z Mikim od Glenatu, ale nie oznacza to, że zabraknie w ofercie Egmontu komiksów Disneya. Pojawią się dwa tytuły, ale niezwiązane z kaczo-mysim uniwersum.

15 września pojawi się trzeci tom Klasycznych baśni Disneya, czyli serii przedstawiającej komiksowe adaptacje filmów Disneya. Tym razem czytelnicy będą mogli poznać komiksową wersję klasycznego filmu Zakochany kundel. Album będzie adaptację Corteggianiego i Cortesa z 1997 roku, która wcześniej została wydana w ramach Komiksu filmowego w 1997 roku i Disney Komiks w 2009 roku. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych tomów, komiks będzie liczył 64 strony, zostanie wydany w formacie B5, a cena okładkowa wyniesie 24,99 zł. Tom jest dostępny w przedsprzedaży na Egmont.pl.

Natomiast 29 września do sprzedaży trzeci tom Czarodziejek W.I.T.C.H., czyli nowej zbiorczej reedycji włoskiego komiksu o przygodach Will, Irmy, Taranee, Irmy i Hay Lin. W tomie pojawią się historie otwierające cykl Nerissa powraca, które po polsku pierwotnie zostały wydane w numerach 25-36 pisma opublikowanych pomiędzy styczniem a majem 2004 roku. Są to kolejno Wiem, kim jesteś, Koniec marzeń, Odważny wybór, Pieczęć Nerissy, Nie zamykaj oczu i Wspomnienie lata. Nie zabraknie też dodatków. Podobnie jak poprzednie wydania, tom będzie liczył 384 strony zostanie wydany w twardej oprawie, w formacie B5, a cena okładkowa wyniesie 89,99 zł. Wydanie także jest już dostępne w przedsprzedaży na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela