Gigantyczna porcja zabawy - informacja prasowa o prenumeracie "Giganta"

Egmont Polska w ostatnim czasie zaczął promować reklamowaną także przez nas prenumeratę Giganta, w której za 60 złotych dostajecie z dostawą do domu 6 tomów serii, czyli 1500 stron komiksów. Oto treść przesłanej przez wydawnictwo informacji prasowej.

Twoje dziecko jest fanem Kaczora Donalda i z niecierpliwością wyczekuje kolejnego tomu „Gigant Poleca”, a Ty nie zawsze pamiętasz o zakupie komiksu? Mamy dla Was rozwiązanie idealne, czyli zakup ulubionego dwumiesięcznika w prenumeracie! Seria „Gigant Poleca” jest dostępna na https://prenumerata24.pl gdzie możecie zamówić wszystkie tegoroczne tomy w specjalnej ofercie. To nie wszystko – zamawiając „Giganty” w prenumeracie nie tylko oszczędzacie czas, ale również macie gwarancję, że nie ominie Was żaden z albumów!

Dwumiesięcznik „Gigant Poleca” bawi czytelników już od prawie 30 lat i jest największą serią komiksową, jaka ukazała się w Polsce. W każdym tomie na fanów Kaczora Donalda, Myszki Miki, Sknerusa McKwacza czeka aż 256 stron wielkiej przygody doprawionej doskonałym humorem. Czytelnicy „Gigantów” mogą delektować się najlepszymi historiami o poszukiwaniach skarbów, podróżach w kosmos, superbohaterach, wynalazkach, podróżach w czasie, a także o codziennym życiu w Kaczogrodzie. Każdy tom to majstersztyk autorstwa najlepszych europejskich rysowników. 

 Jeśli twoje dziecko lubi komiksy, to zaproponuj mu albumy z serii „Gigant Poleca”. Komiksy są doskonałą zachętą do samodzielnego czytania, a „Giganty”, dzięki dynamicznej fabule i doskonałym rysunkom z postaciami dziecięcej wyobraźni stanowią doskonałe narzędzie do tego, by zachęcić dziecko do samodzielnego czytania.

Komiksy z serii „Gigant Poleca” są idealne dla czytelników powyżej 7 roku życia. Kupując w prenumeracie otrzymujecie nie tylko najniższą cenę na rynku i darmową dostawę, ale przede wszystkim gwarancję, że nie przegapicie żadnego z sześciu zaplanowanych na 2021 rok tomów. 

 Szczegółowy harmonogram wysyłek dostępny jest na www.prenumerata24.pl

A my wam przypominamy, że najnowszy, pierwszy w tym roku Gigant pojawi się już w najbliższy piątek w sprzedaży. W krainie pingwinów to tom zawierający m.in. komiksy Cavazzano, Mottury, Ferrarisa czy Gervasio. 

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. Gigant "W krainie pingwinów" został już wysłany (dla prenumeratorów), więc powinien w pon-wt trafić do odbiorców.
  Swoją drogą parę dni temu była też promocja dla pierwszych prenumeratorów od ogłoszenia promocji - rozdawali 10 najnowszych Kaczogrodów Barksa i 30 Mamutów. Nie wiem czy jeszcze promocja obowiązuje i czy ktoś się załapie (bo rozumiem, że to dla pierwszych 40 osób), ale warto wiedzieć - to chyba pierwsza promocja odkąd ta prenumerata istnieje :) A przynajmniej nie kojarzę innych.

  Bardzo miło, że zaczęli to jakkolwiek reklamować :) Może dzięki temu uda się dotrzeć do większego grona odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio? Super! Dzięki za info! Nie sądziłem że tak szybko wyślą.

   Usuń
  2. Ale w następny czy jeszcze
   następny tydzień?

   Usuń
  3. Z tego co wiem to wysłali w czwartek popołudmiu albo piątek rano, stąd też już brak możliwości zamówienia nr 1/2021. Więc w pon-wt (jutro/pojutrze) powinno dotrzeć :)

   Usuń
 2. #chcemy-prenumeratę-kaczora-donalda

  OdpowiedzUsuń
 3. Już się nie mogę doczekać aż mi przyjdzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Namówili mnie - kupiłem prenumeratę Giganta pierwszy raz w życiu. Wychodzi taniej, niż na rynku wtórnym.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka