"Czarodziejki W.I.T.C.H." i kolejny tom kolekcji Rosy w kwietniu!

Na stronie Empiku pojawiły się zapowiedzi kwietniowych nowości Egmontu. Więcej o poszczególnych tytułach napiszemy później, ale warto podkreślić zapowiedź dwóch tytułów z komiksami Disneya - pierwszego tomu Czarodziejek W.I.T.C.H. i siódmego tomu kolekcji Rosy.

14 kwietnia do sprzedaży trafi siódmy tom kolekcji Rosy - Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Skarb dziesięciu awatar, który będzie najciekawszym albumem kolekcji pod względem niewydanych w Polsce komiksów. Aż trzy długie komiksy znajdujące się w tomie nigdy wcześniej nie zostały wydane po polsku - mowa tu o The Once And Future Duck, tytułowym The Treasure Of The Ten Avatars i A Little Something Special. Więcej informacji o całej kolekcji znajdziecie m.in. tutaj i tu. 224-stronicowy tom będzie kosztował 69,99 zł.

Natomiast na 21 kwietnia jest zaplanowana premiera Czarodziejki W.I.T.C.H.. Księga 1. Wydanie rozpoczyna nową reedycję włoskiego komiksu Disneya o pięciu magicznych dziewczynach. 384-stronicowy tom zostanie wydany w cenie 89,99 zł i twardej oprawie. Prawdopodobnie wydanie pojawi się w pełnym formacie B5. Komiks został stworzony przez wielu artystów związanych także z klasycznymi komiksami Disneya, m.in. Francesco Artibaniego, Bruno Ennę czy Alessandro Barbucciego. Wydanie będzie składać się z pierwszych 6 zeszytów, czyli od Halloween do Złudzeń i kłamstw oraz będzie zawierać wstęp od Agnieszki Wielądek. Kolejne tomy będą publikowane co kwartał.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

  1. Wow! Jeszcze 3 miesiące (prawie 2) do nowego Kaczogrodu Rosy!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar