Kacze Opowieści "Wielkie wyzwanie Młodego Skauta!" - dziś polska premiera

Czas na nowy sezon Kaczych Opowieści po polsku! Dziś o 16:30 na polskim Disney XD pojawi się pierwszy odcinek nowego sezonu - Challenge of the Senior Junior Woodchucks! (Wielkie wyzwanie Młodego Skauta!). Zgodnie z kolejnością produkcyjną jest to czwarty epizod serii.

Historia opowiada o rywalizacji pomiędzy Wiolą a Hyziem o tytuł Starszego Młodego Skauta. W międzyczasie Sknerus wraz ze swoją rodziną będzie próbował znaleźć ukryty skarb należący do Młodych Skautów. W odcinku nie zabraknie przygód jak i wątków, które będą towarzyszyć widzom przez cały sezon.

Przed amerykańską premierą do sieci trafił następujący plakat reklamujący historię o rywalizacji Hyzia z Wiolą.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie jesienią na Disney XD ma zostać wyemitowanych aż 10 epizodów Kaczych Opowieści, 5 w tym tygodniu i 5 w połowie listopada, więcej przeczytacie o tym osobnym newsie. Już jutro w Polsce pojawi się Quack Pack!, czyli niezwykła przygoda z Donaldem ze zmienionym głosem i... GOOFYM.

Warto pamiętać o tym, że obecnie trwa też emisja nowych odcinków w USA. Dziś w nocy pojawi się They Put a Moonlander on the Earth!, natomiast pełen grafik premier dostępny jest w osobnym tekście. Dwa pierwsze sezony zagranicą są dostępne na Disney+, natomiast w Polsce regularnie emituje je Disney XD. 

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. Egmont kiedyś wydał rocznicowe "Życie i czasy Sknerusa McKwacza". Dzisiaj już tego nie można kupić. Czy ten komiks znajduje się w którejś z serii obecnie wydawanych np. trzydziesta tomowa seria Barksa lub dziesięcio tomowa Rosy?
  Wracając jeszcze do tego wydania przez Egmont. Na sklepie co jakiś czas widnieje możliwość kupna tego komiksu mimo, że nie ma go na stanie. Już trzy razy zwracali mi za niego pieniądze. Pisałem do nich, mieli poprawić to ostatecznie i nadal pojawia się pozycja do kupna mimo, że jej nie ma w magazynie. Masakra co się u nich dzieje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj kilka godzin była na stanie jedna sztuka. Kilka dni temu kilka sztuk mimo, że w rzeczywistości nie było żadnej.

   Usuń

  2. Życie I Czasy są w serii Rosy, ale w różnych tomach.

   Usuń
 2. Autorzy polskiej wersji językowej stchórzyli i usunęli sugestię, że Wiola Koliber ma dwóch ojców.
  Poza tym: Izabela Finch? Aż się prosi, żeby Finch przetłumaczyć na Zięba! Nie rozumiem, czemu tego nie zrobili.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka