Kacze Opowieści "The Phantom and the Sorceress!" - nocą premiera

Kacze Opowieści powracają i zaczynają z wysokiego C! O 1:00 w nocy na amerykańskim Disney XD zostanie wyemitowany odcinek The Phantom and the Sorceress! (Upiór i czarodziejka!), w którym pierwsze skrzypce Fantomen. Łotra zagra nie kto inny jak Giancarlo Esposito, aktor znany m.in. z Breaking Bad czy The Mandalorian. W historii powrócą także Goguś, Magika, Lena oraz reszta kaczej rodziny. Będzie to ósmy wyemitowany epizod trzeciego sezonu, a dziesiąty zgodnie z kolejnością produkcji.

Disney w poprzednim tygodniu opublikował film, w którym została przybliżona postać Fantomena, a także pokazano kilka materiałów zza kulis z udziałem Esposito.

Wcześniej natomiast udostępniono filmik promujący całą nową porcję Kaczych Opowieści. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień co najmniej do końca października, a wśród nich pojawi się podwójny epizod z Agentem Kuprem w roli głównej, więcej szczegółów znajdziecie w osobnym tekście.

Od 28 września trzeci sezon Kaczych Opowieści będzie emitowany także w Polsce na Disney XD, łącznie pojawi się pięć pierwszych odcinków, w których wystąpią m.in. Daisy, Goofy i Brygada RR. Dwa pierwsze sezony zagranicą są dostępne na Disney+, natomiast w Polsce regularnie emituje je Disney XD.  

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka