Kacze Opowieści "Kacza paczka!" - dziś polska premiera

 Kaczor Donald z normalnym głosem i występ Goofiego?!? Tak, jest to możliwe w odcinku Quack Pack! (Kacza paczka!), który dziś o 16:30 zostanie wyemitowany na polskim Disney XD. Zgodnie z kolejnością produkcyjną jest to trzeci epizod Kaczych Opowieści.

Bohaterowie przeniosą się do środka sitcomu, który wygląda niczym produkcja wyrwana ze środka lat 90. W środku niego nie zabraknie zaskakujących występów gościnnych jak i nawiązań do starszych produkcji z kaczkami oraz do całej popkultury.  

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie jesienią na Disney XD ma zostać wyemitowanych aż 10 epizodów Kaczych Opowieści, 5 w tym tygodniu i 5 w połowie listopada, więcej przeczytacie o tym osobnym newsie. Już jutro w Polsce pojawi się Double-O-Duck in You Only Crash Twice!, czyli szpiegowska przygoda z Śmigaczem i... pewnymi wiewiórkami.

Warto pamiętać o tym, że obecnie trwa też emisja nowych odcinków w USA. W nocy pojawił się They Put a Moonlander on the Earth!, natomiast pełen grafik premier dostępny jest w osobnym tekście. Dwa pierwsze sezony zagranicą są dostępne na Disney+, natomiast w Polsce regularnie emituje je Disney XD. 

Źródło ilustracji: Disney


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela