Giancarlo Esposito Fantomenem! - zakulisowy materiał

Już w nocy z poniedziałku na wtorek w USA zadebiutuje kolejny odcinek Kaczych Opowieści - The Phantom and the Sorceress!. W nim w roli Fantomena wystąpi Giancarlo Esposito, aktor znany m.in. z Breaking Bad, The Mandalorian czy Podejrzanych. Jak wyglądała praca nad rolą słynnego złoczyńcy znanego z komiksów Disneya? Dowiecie się z nowego materiału, który został opublikowany przez Disneya.

W ostatnim czasie do sieci trafił także plakat zbliżającego się odcinka, na którym można zobaczyć Tasię, Lenę, Wiolę i Gogusia oraz cienie przypominające sylwetki Magiki i Fantomena.

Amerykański Disney XD będzie emitował kolejne odcinki Kaczych Opowieści co tygodzień co najmniej do końca października, a wśród nich pojawi się m.in. podwójny epizod z udziałem Agenta Kupra. Więcej informacji o planowanych premierach znajdziecie w osobnym tekście. W przyszłości serialu pojawią się także bohaterowie z Super Baloo, których występ został zapowiedziany w poprzednim roku.

Od 28 września trzeci sezon Kaczych Opowieści będzie emitowany także w Polsce na Disney XD, łącznie pojawi się pięć pierwszych odcinków, w których wystąpią m.in. Daisy, Goofy i Brygada RR. Dwa pierwsze sezony zagranicą są dostępne na Disney+, natomiast w Polsce regularnie emituje je Disney XD. 

Źródło ilustracji: Disney


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dlaczego nowy "Kaczor Donald" nie pojawił się w sprzedaży? [Aktualizacja]

Lista hańby Egmontu, czyli pominięte komiksy z CAP, Doubleduckiem czy Kwantomasem