Gigant Poleca 226 "Sekret mojego sukcesu" - od dziś w sprzedaży - Fecchi i Klondike

Minęły kolejne dwa miesiące, więc do sprzedaży trafił kolejny tom Giganta Poleca - Sekret mojego sukcesu. Tom zawiera pełno komiksów Disneya, w tym kilka dość ciekawych historii z Sknerusem w roli głównej, więc fani opowieści o centusiu powinni być niezwykle zadowoleni.
Wydanie składa się z komiksów oryginalnie wydanych w marcowym Lustiges Taschebuch.

Czytelnicy po raz kolejny mogąsię zanurzyć w świat Sagi o Donaldzie. Tym razem pojawią się dwie historie rozgrywające się w steampunkowym uniwersum pod tytułem Tajemnica Smoczego Księżyca Pieśń syreny. Jednak chyba najciekawiej zapowiada się 64-stronicowy komiks D'Antona i Pastrovicchio, który opowiada o zupełnie nowej przygodzie Sknerusa, Kwakerfellera, Donalda i Dziobasa w Klondike. Historia zebrała całkiem dobre oceny we Włoszech, a przynajmniej w warstwie graficznej prezentuje się naprawdę dobrze. Nie brakuje też wielu krótszych komiksów, w tym całkiem nowej opowieści Fecchiego. Wszystko to otwiera całkiem ładna okładka z Sknerusem i jego skarbami.

Tom jest dostępny także w sklepach internetowych, w tym na Egmont.pl. Pamiętajcie, że cały czas można zakupić prenumeratę, w ramach której sześć najbliższych tomów Giganta kosztuje jedynie 60 zł. 


Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Pytanie do osób, które zamówiły prenumeratę. Dostaliście już swój tom? Pytam bo poprzedni tom przyszedł do mnie mniej więcej tydzień przed oficjalną premierą tymczasem wciąż nie dostałem tego tomu.
  Mam nowego listonosza który ostatnio zaczął odstawiać jakąś manianę i nie wiem czy nie przywłaszczył sobie lub skoszował przesyłki skoro idzie jako nierejestrowana...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie przyszedł dziś, więc pewnie dopiero dochodzi.

   Usuń
  2. Dlatego nie ma jak kupowanie w kiosku :) Nie wyobrażam sobie innego sposobu nabywania Giganta.

   Usuń
  3. Do mnie przyszedł wczoraj.
   Regularnie dostaje. Czasem nawet przed premiera.

   Usuń
 2. Już przeczytałem. Ogólnie tom niezły, w zasadzie wszystkie historyjki były dobre, średnich i złych nie uświadczyłem. Według mnie najlepsze były ,,Pewnego razu w Klondike" (bez nawiązań do Barksa/Rosy), oraz ,,Wyspa kaczorów".

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie trafia do mnie "Saga o Donaldzie"; szkoda, że ten rok upływa pod jej znakiem.

  Spooky

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie też nie trafia. Z tego najnowszego tomu to nawet tej sagii nie przeczytałem...

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela