Kacze Opowieści "00 Kwak rozbija się tylko dwa razy!" - dziś polska premiera

Agent 00 Kwak powraca! Śmigacz ponownie wcieli się w rolę tajnego agenta w odcinku Double-O-Duck in You Only Crash Twice! (00 Kwak rozbija się tylko dwa razy!), który o 16:30 zostanie wyemitowany na amerykańskim Disney XD. Będzie to trzeci wyemitowany epizod trzeciego sezonu Kaczych Opowieści, a piąty zgodnie z kolejnością produkcyjną.

W odcinku pojawi się wiele postaci znanych z poprzednich odcinków lub klasycznych seriali. Powróci Czarna Czapla, pojawi się znany z Przygód Agenta Kupra Zakuty Dziób, a także... pewne wiewiórki. Wszystko to połączy szpiegowska historia z Śmigaczem w roli głównej.

Tuż przed amerykańską premierą odcinka został opublikowany jego plakat przypominający grafiki promujące filmy z Jamesem Bondem.

Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:00. Łącznie jesienią na Disney XD ma zostać wyemitowanych aż 10 epizodów Kaczych Opowieści, 5 w tym tygodniu i 5 w połowie listopada, więcej przeczytacie o tym w osobnym newsie. Już jutro w Polsce pojawi się The Lost Harp of Mervana!, w której Kacza Rodzina ruszy na przygodę.

Warto pamiętać o tym, że obecnie trwa też emisja nowych odcinków w USA. W przyszłym tygodniu zadebiutuje odcinek The Trickening!, natomiast pełen grafik premier dostępny jest w osobnym tekście. Dwa pierwsze sezony zagranicą są dostępne na Disney+, natomiast w Polsce regularnie emituje je Disney XD. 

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru