Kultura Gniewu wyda "Do bani z takim komiksem" Baranowskiego! [Komiksy dla wszystkich]

Przez lata fani komiksów Tadeusza Baranowskiego czekali na wznowienie Do bani z takim komiksem, albumu będącego pożegnaniem z Profesorkiem Nerwosolkiem, Entomologią Motylkowską czy Lordem Hokusem Pokusem. Komiks został wydany w 2005 roku w limitowanym wydaniu 550 egzemplarzy z licznymi dodatkami przygotowanymi przez autora .
Teraz, w końcu ten niezwykle poszukiwany album zostanie wznowiony nakładem Kultury Gniewu. Nie będzie on dokładnym reprintem, ponieważ porozumieniu z autorem postanowiono, że zabraknie w nim dodatków, tak aby nabywcy poprzedniego wydania dalej byli w posiadaniu unikatowego tomu. Sama historia jednak pojawi się w całości. Premiera albumu jest zaplanowana na 15 kwietnia, będzie liczył 48 stron i zostanie wydany w twardej oprawie oraz formacie A4. Na razie nie jest znana cena publikacji.
Nie jest to jedyna zapowiedź Kultury Gniewu na najbliższe miesiące. 15 marca zostanie wydany 5. tom Bajki na końcu świata Marcina Podolca. W tym roku wydawnictwo planuje też opublikować Wiedźmuna Tomasza Samojlika.
 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Kultura Gniewu

Komentarze

  1. Może trochę nie na temat, ale... czy ktoś wie co się stało z Inducks?

    OdpowiedzUsuń
  2. https://egmont.pl/Gigant-Poleca.-Tom-1-2020.-Magiczna-Przygoda,24477697,p.html

    OdpowiedzUsuń
  3. https://egmont.pl/Gigant-Mamut.-Tom-1-2020.-Koniec-gry,24477698,p.html

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru