Disney XD w końcu wyemituje finał 2. sezonu "Kaczych Opowieści"!

Po kilkumiesięcznej przerwie w emisji nowych odcinków, polski Disney XD w końcu wyemituje 5 finałowych epizodów drugiego sezonu Kaczych Opowieści. Z programu udostępnionego na naziemna.info wynika, że ich emisja odbędzie się od 16 do 20 marca o 17:30. Każdy epizod będzie także powtarzany o 20:00 tego samego dnia.
Tak prawdopodobnie będzie wyglądał plan emisji:

16 marca, 17:30 - Timephoon!
17 marca, 17:30 - GlomTales!
18 marca, 17:30 - The Richest Duck in the World!
19 marca, 17:30 - Moonvasion Part 1!
20 marca, 17:30 - Moonvasion Part 2!

Zgodnie z założeniami twórców, są to odcinki, które składają się na wielki, pięcioczęściowy finał, w ramach którego pojawią się praktycznie wszyscy bohaterowie znani z wcześniejszych przygód i nie tylko. W jednym z odcinków zadebiutuje Bubba, jaskiniowiec znany z klasycznego serialu. W taki sposób promowano finał podczas emisji w USA.
Nadal nie wiadomo kiedy nastąpi premiera trzeciego sezonu serialu. W USA obecnie trwa przerwa w emisji nowych odcinków. Zgodnie z najnowszymi informacjami nadal nie zostały podjęte decyzje w tej kwestii, a zaledwie parę odcinków zostało zakończonych. W poprzednim roku zapowiedziano udział w w nim m.in. Brygady RR, Daisy czy Goofiego,. Ostatnio Frank Angones, twórca serialu, zaznaczył, że Daisy pojawi się w co najmniej kilku odcinkach. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek nowe informacje o serialu, to zostaną udostępnione na blogu lub fanpage'u.
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

  1. nie wiem czy wiesz ale jest już ujawniona oficjalna data rozpoczęcia 3 sezonu i tytuły pierwszych trzech odcinków

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela