Wielka przecena amerykańskich komiksów w niemieckim Amazonie!

Zwykle niemiecki Amazon kojarzony był z wysokim cenami anglojęzycznych wydań. Dzisiaj jednak wystartowała promocja na nie, w ramach której można zdobyć też wiele doskonałych komiksów Disneya w cenach będących często ułamkiem ceny okładkowej. Na dodatek zamawiając za 39 euro lub więcej, dostawa do Polski jest darmowa.
Oto kilka najciekawszych ofert.
Jest to jednak tylko niewielki wycinek oferty niemieckiego Amazonu. Znajdziecie tam też wiele pakietów od Fantagraphics zbierających po dwa tomy kolekcji Barksa, Gottfredsona czy Disney Maters za ok. 16 euro, a także twardookładkowe tomy Timeless Tales zbierające komiksy Disneya od IDW za parę euro.

Więcej informacji o amerykańskich komiksach Disneya znajdziecie w tekstach z tagiem usa.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Fantagraphics

Komentarze

 1. Chłopie, 39 euro to 167 zł. Kompletnie nie opłaca się kupować, zwłaszcza jeśli ktoś po angielsku ani be, ani me ani kukuryku. No, chyba żeby stało na półce i się kurzyło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 167 zł to bardzo niski limit darmowej dostawy. Obecnie rzadko kiedy polskie księgarnie oferują darmową dostawę poniżej 199 zł.

   Usuń
  2. Niby tak, ale jak bardzo dobrze poszukasz u jakiegoś kolportera na jakimś azarze to możesz se utargować 30 zł. za komplet+ masz od razu z miejsca.

   Usuń
 2. Zwłaszcza że w Ameryce w c..j tego wydają i trzeba chyba cały Internet przeszukać żeby to wszystko skompletować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Promocja jak nigdy, a małpom jak zawsze źle. Prawie jakbym był na pepperze gdzie minusuja jeśli u chińczyka można kupić coś taniej o pół dolara ale tylko w jeden dzień w roku i z oczekiwaniem 2 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo, smędzą i smędzą, wiadomo, ze pan KOCH mówi do tych którzy znają ewentualnie angielski a gość takie dziwne rzeczy pisze. Polakom nie dogodzisz, najlepiej jak za darmo by było. Ja zbieram plyty CD i w tym temacie identycznie jest niestety

   Usuń
  2. W skrócie: komiksy amerykańskie tanie jak nigdy w historii (a na pewno tańsze niż podobne polskie wydania), a ludzie narzekają. Kto nie chce, ten nie zbiera, kto jest zainteresowany, to ma niezłą promocję.

   Usuń
 4. Komentarze można by skomentować krótko i dosadnie: "facepalm"

  OdpowiedzUsuń
 5. A wiadomo coś z nowym Kaczorem Donaldem

  OdpowiedzUsuń
 6. K....a nie zamierzam wydawać pieniędzy dla Niemców, wolę wspierać rodzimą gospodarkę, j.....ć unię.

  OdpowiedzUsuń
 7. I pisz lepiej Chińczyka, a nie chińczyka, trochę kultury dla przedstawiciela innej narodowości i rasy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tfe, szacunku miało być a nie kultury.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka