Power Rangers, Ptyś i Bill, Czwórka, Kleks i Oto Tosia - przykładowe plansze [Komiksy dla wszystkich]

Choć w listopadzie zabraknie kaczych komiksów od Egmontu, to w ofercie wydawnictwa pojawi się wiele ciekawych komiksów. Wczoraj prezentowaliśmy plansze z komiksów z bohaterami Krainy Lodu, dziś z pozostałych nowości.

13 listopada do księgarń trafi kolejny tom Ptysia i Billa - Przygody spaniela. Wydanie będzie zawierało  trzy albumy stworzone przez Jeana Robę pod koniec lat 80. - Przygody spaniela, Psi zysk i Oto oni!. Recenzja wcześniejszych wydań pojawiła się na blogu.

Tego samego dnia swoją premierę będzie miał kolejny tom Czwórki z Baker Street - Słowik ze Stepney. Trzeci album serii Dijana, Legranda i Etiena opowiada o kolejnym śledztwie pomocników Sherlocka Holmesa.  Recenzję wcześniejszego tomu serii znajdziecie na blogu.

W przyszłym tygodniu do księgarń w końcu trafi też drugi tom Oto Tosia pod tytułem Gdzie jesteś, Panie Precel?. Komiks Marty Falkowskiego został nagrodzony w konkursie im. Janusza Christy. Rok temu opublikowana została recenzja pierwszego albumu.

Tydzień później, czyli 20 listopada, nakładem Egmontu zostanie wydany pierwszy tom wyczekiwanej przez fanów serii - Mighty Morphin Power Rangers. Rok pierwszy. Komiks oparty na pierwszym serialu z marki Power Rangers oryginalnie został wydany przez Boom i zbiera niezwykle dobre opinie. Pierwszy tom liczy 384 strony i zostanie wydany w cenie okładkowej 99,99 zł.

Tego samego dnia premierę będzie miał ósmy tom Jonki, Jonka i Kleksa - Odwiedziny smoka . Wydanie będzie zawierało opowieści, które oryginalnie ukazały się w Świecie Młodych w latach 1977-1980, z czego większość nigdy wcześniej nie ukazała się w formie albumowej

Informacje o wszystkich komiksach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar