Kacze Opowieści "W duchu dawnych Świąt!" - dziś polska premiera

W tym roku święta zaczynają się 8 listopada! Dziś o 17:30 na Disney XD zostanie wyemitowany Last Christmas! (W duchu dawnych Świąt!) będący dwudziestym epizodem drugiego sezonu według kolejności emisji w Polsce, a szóstym zgodnie z numeracją produkcyjną.
Z powodu opóźnionej emisji w Polsce widzowie mogą być trochę zaskoczeni, ponieważ w rezydencji McKwacza, nie zobaczą Delli, lecz Donalda. W odcinku nawiązującym do Opowieści wigilijnej Myszki Miki główne skrzypce będą odgrywali Sknerus i Dyzio. Sknerus będzie podróżował w czasie wraz z trzema imprezowymi duchami, a Dyzio zagubi się w czasie i spotka małego Donalda.
Będzie to odcinek pełen atrakcji, ponieważ pojawi się w nim też specjalna, świąteczna czołówka. Taki oto plakat epizodu przygotowała Sam King.
Powtórka odcinka zostanie wyemitowana dziś o 20:30.
Jest to niestety ostatni epizod, który pojawi się w listopadzie na Disney XD. Do końca sezonu pozostało zaledwie 5 odcinków, ale w tym momencie nie wiemy kiedy pojawią się one po polsku.
W USA emisja drugiego sezonu zakończyła się dwa miesiące temu. Zgodnie z najnowszymi informacjami, trzecia seria pojawi się albo pod koniec tego roku, albo na początku kolejnego.
Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

 1. A propos 1000 ,,Kaczora Donalda'': pewien popularny internauta wrzucił na YT filmik, w którym wspomina kultowe kreskówki. Na początku przez dosłownie 5 sekund widnieje plansza z logo KD i okładka tysięcznego numeru pisma. Masz coś z tym wspólnego?

  OdpowiedzUsuń
 2. Na YT. Dokładnego linku Ci nie prześlę. Coś tam było z tymi kreskówkami, jak poszperasz to znajdziesz. Jest to dość nowy filmik, więc może wyświetlić się w proponowanych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie panie Radek: Jak inni użytkownicy mogą wrzucać tu swoje posty? Bo Kleszcz i ktoś jeszcze coś kiedyś dodali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podeślij mi jakieś newsy, to mogę je upublikować.

   Usuń
  2. Chodziło mi bardziej o artykuły. Podeślę ci jak je kiedyś zrobię.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka